| William1000 a întrebat:

Vreau sa stiu daca dupa terminarea unui eveniment din Overwatch poti sa mai obtii cumva skin-urile, spray-urile, emote-urile si highlight-urile din acel eveniment.

4 răspunsuri:
| Gonrax a răspuns:

Recent m-am informat și eu, și aparent da.
Am intrat pe grupul Overwatch Romania de pe Facebook, sunt de ceva timp în el și am văzut într-un comentariu un screenshot al cuiva, făcut de cei de la Blizzard. Ziceau că ar vrea să implementeze evenimentele trecute și în anii viitori. Să sperăm că se întâmplă.

| William1000 explică (pentru Gonrax):

Vroiam sa stiu daca poti sa le iei intre evenimente. Am auzit ca poti sa le deblochezi cu 3000 de credite (monede castigate)

| William1000 explică (pentru Gonrax):

Ar fi foarte tare. Dar trebuie sa ne gandim si la aspectul acesta: cel mai probabil o sa revina evenimentele de halloween si craciun. Mai putin probabil nu o sa vedem prea curand summer games fiindca jocurile olimpice sunt din 4 in 4 ani, iar anul cocosului, daca ma iau dupa zodiacul chinezesc, o sa fie cel mai probabil dupa 12 ani, dar o sa urmeze si alti ani chinezesti cum ar fi anul dragonului (o sa fie probabil si ceva pentru Genji si Hanzo atunci). Cat despre Uprising, e fifti fifti. Pe doparte o sa o repete fiindca reprezinta un moment istoric din Overwatch, pe de alta parte poate o sa faca un eveniment de Paste.

| William1000 explică (pentru Gonrax):

Hei sa stii ca mi-am recuperat contul si putem juca. Numele meu este KNIGHT#22523