| William1000 a întrebat:

Am vazut ca se aduc skin-uri noi pentru Overwatch cu tema chinezeasca, dar nu mi-a cerut update si nu au aparut pe lista skin-urile. Stiti ce trebuie sa fac? Am Overwatch Origin Edition.

2 răspunsuri:
| andreyx031 a răspuns:

Salutare, noul patch a venit aseară în jurul orei 21. Din cauza numărului mare de jucători au fost anumite probleme cu serverele, dar acum merge, deci nu ar trebui să ai probleme. Mai multe informații despre Noul An Chinezesc și skinurile noi găsești aici http://getrekt.ro/overwatch-year-of-the-rooster/

| William1000 explică (pentru andreyx031):

Multumesc. Dar imediat ce am scris intrebarea am deschis jocul si si-a facut update-ul. Dar citisem ca tebuia sa fiepe 24 si de aceea mi s-a parut ciudat.