| tavilicu23 a întrebat:

Salut vreau sa stiu daca Minecrat original trebuie cumparat inainte sa-l descarci? Va rog sa-mi dati mai multe informatii despre el cele mai bune raspunsuri Funda+vot
Imi cer scuze ca am ales categoria gresita

Răspuns Câştigător
| iulian80000 a răspuns:

Pai trebuie cumparat daca vrei Multiplayer. daca il iei demo poti juca doar offline.Iti recomand sa iti iei minecraft sp merge si multiplayer si offline dar depinde si de svu ales daca e neaparat pentru original sau pentru sp.La minecraftu original ai si cont premium care te ajuta foarte mult si texturi si skinuri. Asta e tot ce trebuie sa stii despre minecraft sp sau original. Funda?

3 răspunsuri:
| ArmywCode a răspuns:

Minecraft poti juca, fara sa platesti...ar fi ok...dar merge doar pe CALCULATOR, nu si pe laptop.

| Biiba a răspuns:

Cum a zis si scunev, poti doar offline, dar daca vrei sa il descarci fara sa platesti si sa si joci multiplayer apleaza la alte caiwinking.

| 73scunev a răspuns:

Minecraft official se poate si fara sa-l cumperi. doar offline. dar preferabil e sa cumperi happy