| Boxieru_Roni_2001 a întrebat:

vreau sa stiu De ce nu merge sa joc Garry's Mod 13 Multiplayer(online) la o alta intrebare tot ca a mea a spus ca trebuie sa instalezi Depe Steam si sa ai si Counter Strike Source

4 răspunsuri:
| PurpleKusH a răspuns:

Pai dupa cum ai observat si tu o multime de jocuri smechere si cu cerinte de sistem pe masura au inceput sa apara in ultimi ani si multe dintre ele nu pot fi jucate online unele chiar nu pot fi jucate deloc nici macar clasic adica cu booti pentru ca majoritatea companiilor de jocuri vor sa isi faca profit cat mai mare deci au introdus jocurile pe STEAM

Si ca sa iti raspund al intrebare da multe dintre jocurile noi poate si cateva din cele vechi necesita descarcarea de pe steam pentru a putea fi jucate online ca de ex batterfield si crisys chiar si call of duty le poti juca single playeri cat vrei tu da ronline doar pe steam

Sper ca te-am ajutat

| Boxieru_Roni_2001 explică (pentru PurpleKusH):

Multumesc pentru raspuns

| Boxieru_Roni_2001 explică (pentru PurpleKusH):

La mine nu imi apare niciodata sa instalez depe steam imi arata nu mai cumpara ori cum iti multumesc ca miai raspuns si mi-ai fost
de foarte mult ajutor

| Boxieru_Roni_2001 explică (pentru PurpleKusH):

Eu am inteles ca eu am jocuri proaste? pai sa stii ca am gta iv far cry 4-3
gta 3
gta sa
gta vc
Walking dead Season-1-2
metin alaska
garry's mod 9-10-12-13-14
gta 5 pe xbox si ps2-3
sa stii ca nu-s asa prost sau ne-bogat sunt de-stul de plin de jocuri si nici nu stiu ce sa joc find ca am 8 gb si 125 mb fara suparare dar presupun ca ai dreptate