| leonardoo a întrebat:

Salut, vreau sa stiu si eu cine joaca jocul Return to Castle Wolfenstein multiplayer vreau sa ma joc acest joc cu voi, m-am plictisit sa joc singur, deci vreti sa va jucati cu mine acest joc?

4 răspunsuri:
| Andrei7520152 a răspuns:

Sigur. Sunt fan Return to castle wolfenstein dar inca n-am apucat sa joc in MP (doar singleplayer). se poate juca direct de pe RTCW sau trebuie instalat un patch pentru joc? daca ai rabdare sa-mi explici, instalez jocul si putem juca happy

| leonardoo explică (pentru Andrei7520152):

Cand instalezi Return to castle wolfenstein sp iti instaleaza si mp si se joaca RTCW si stai linistit nu trebuie sa instalezi vreun patch pentu joc. daca vrei sa dau mai multe explicati vorbim pe mess (yahoo) asta e numele meu de mess: andijudea@yahoo.ro

| Andrei7520152 a răspuns (pentru leonardoo):

Bun.