| Matei_Vlad_1998_HvMu a întrebat:

Vreau sa stiu si eu de ce nu ma pot loga pe contul de Steam...adica din browser si de pe telefon pot dar din aplicatia din calculator nu pot si cand d-au autentificare scrie: ´´Steam are probleme cu conectarea la serverele Steam´´ va rog sa imi spune-ti daca stiti.

1 răspuns:
| Anonymous744 a răspuns:

Incearca sa reinstalezi Steamul iar daca nu merge s-ar putea sa fie de la Steam ( si mie imi face fite azi, chair au dat un mesaj ca au ceva probleme la server )
Asteapta 1/2 zile, poate pana atunci isi rezolva problemele.
Funda?