| OverDarkGaming a întrebat:

Salut vreau sa stiu si eu un server de metin2 privat in care te cresti repede faci bani usor si iteme la fel.

Răspuns Câştigător
| Unforgettable23 a răspuns:

Hotstyle-mt2winking rate 1000% toate. otel in magazin. se face pana la king 4. e superwinking RECOMAND

1 răspuns:
| CătălinaGabryellla a răspuns:

Metin2 Epical-creşti destul de bine cu condiţia să ai buff la sfârşitul v4-ului şi ȋn mapa de 128, este puţin mai greu să faci epicele dat fiind că la dragon sunt hack-eri iar ȋn DT iti trebuie set ca să dai playerii jos, pentru a nu iţi strica DT-ul.Banii ii faci cu un farmer de 55 ȋn DT la primul etaj.