| eugen222 a întrebat:

SALUT!

VREAu sa trimit de pe telefon pe laptop poze dar laptopul are decat wireless si telefonul are infrarosu si mai are si blutooth si mai multe sau prin mail merge si cum

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

"dar laptopul nu are de cat wireless" Cumpara un adaptor "Bluetooth" si baga-l in USB-ul laptopului. Instalezi programelul si gata. Uite aici: http://www.price.ro/preturi_adaptoare_bluetooth-1348.htm
Daca as fi in locul tau eu as cumpara un cablu USB pentru telefon. Transferul se face mai repede si legatura mai usor.