| Denisee1 a întrebat:

Hei TPU. Vreau sa stiu si eu de ce nu merge sa imi trimit sau sa trimit poze, melodii din laptop pe telefon si viceversa daca am Bluetooth.Imi poate da cineva niste sfaturi? Fundaa.

Răspuns Câştigător
| Denisee1 explică (pentru bogdanqwerty):

Deci..vad ca n am alta optiune decat sa imi cumpar tampenia aia de usb..in fine..multumesc oricum.

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca ai activat bluetooth-ul si la telefon si la laptop ar trebui sa mearga.Totusi este mai bun transferul prin cablu de date.Merge si mai repede.

| catalina62572 a răspuns (pentru onasis1961):

Te rog ajuta-ma, eu am cablu de date la telefon, dar nu imi apare pe ecranul de la pc bluetooth nu stiu cum sa procedez si nu stiu cum sa descarc pozele, chiar am nevoie nu ma prea pricem la tehnologia asta iti multumesc.tel e ok, dar pc are ceva cred.

| Denisee1 explică:

Pai nu am cablu de date.Tocmai de aia vreau prin bluetooth.