| IAmAnonim a întrebat:

Vreau sa va intreb ce jocuri shooter imi recomandati sa mai joc ca nu mai am ce sa facc straight face. PC-ul este foarte bun ruleaza orice.Jocurile pe care le-am jucat sunt gama battlefield, call of duty, medal of honor, cs laughing ( viata mea pana acu 4 sapt cand m-am lasat ). Dati-mi niste exemple de jocuri shooter.
FUNDA!

6 răspunsuri:
| Rags a răspuns:

Borderlands 1,2, tom clancys ghost recon,left for dead,crysis, arma, bioshock, mass effect, metro 2033(nu magazinul)

| IAmAnonim explică (pentru Rags):

Bunicel raspuns, borderlands 1, 2, mass effect mi se pare o risipa de timp... nu imi place astea, dar, restul am sa la incerc. Mai vedem cu funda cine mai raspunde si ce fel de jocuri o sa imi recomande.

| Rags a răspuns:

Mass effect e facut pentru cei care vor shooter cu poveste iar borderlands este considerat un shooter-rpg.

| Rags a răspuns:

Fps online artic combat, warframe, team fortress 2, hawken, gotham city impostors, Super monday night combat, apb(all points bulletin).

| IAmAnonim explică (pentru Rags):

De online nu duc griji joc call of duty mw 3 multyplayer si acum mi s-a descarcat call of duty black ops 2. Povestea de la mass effect e buna dar nu imi place ca este in spatiu... imi place mult jocurile axate pe un razboi, si de astea incerc sa gasesc.

| Rags a răspuns (pentru IAmAnonim):

Aah ok