| SorinAdi a întrebat:

vreau să vă spun că am făcut misiuni multe pe Gta San Andreas și am terminat o misiune de pe harta care scrie Z. Z-ul este acel magazin cu avioane mai mici și am terminat acel z și nu sa întâmplat nimic nu aveam nicio misiune de făcut după ce am terminat misiunea acea. Cum încep altă misiune? Că nu pot să fac nici una este cașicum aș fi terminat toate misiunile. Spuneți-mi vă rog cum încep altă misiune pe Gta san andreas

2 răspunsuri:
| VALCUANDREI1994 a răspuns:

Uita-te pe harta si o sa iti dai seama.

| SorinAdi explică (pentru VALCUANDREI1994):

Păi îmi apare doar S care înseamnă școală de drifturi și etc