| adriaaaaaaaan a întrebat:

Vreau si eu, daca exista, un joc de wrestling pentru PC, dar sa fie si dive sau numai cu dive. Am avut wwe raw 2002 dar e prea vechi si are prea putine dive... altul mai nou ar fi perfect { in afara de smackdown vs raw pentru ca nu imi suporta unitatea }.
Astept link de download!
Multumescccc!

1 răspuns:
| andreyy21000 a răspuns:

Am un prt care se joaca non stop wrestling 2011 2012 2010 si mai mult...dar nu le desc de pe net... daca vrei din astea noi mai usor e sal cumperi