| marcantonion a întrebat:

Salut.
Vreau si eu niste jocuri de actiune care pot fi downloadate cum ar fi gta, just cause dau fundita.

5 răspunsuri:
| voicualexvoicu a răspuns:

Dngteam.ro(sau,.com) eu de acolo imi iau jocuri sunt o gramada de jocuri belea gta 3 vice cyti nfs the run si altele

| 20thoughts a răspuns:

Pai iti dau unul : Free Jack

| razvanchimie a răspuns (pentru 20thoughts):

Ce lvl ai pe freejack?

| 20thoughts a răspuns (pentru razvanchimie):

Nu mai stiu ca am renuntat demult la el dar parca era 8 sau 9

| Vasy10 a răspuns:

Mafia.Mafia2.Spiderman3.Transformers.Chrysis Seria.Assassin's Creed seria.Delta Force.Call of Duty: Black Ops si restul seriei etc etc.