| Alexandro112 a întrebat:

Vreau si eu niste jocuri pentru urmatoarele cerinte big grin 2 gb ram, 1.60 Intel procesor dual si placa video de 64 mb! Nu vreau copy peste de la alte intrebari big grin!

Răspuns Câştigător
| Dragonisgaby a răspuns:

Enclave,
Need for speed Most wanted Black edition,
Tomb raider anniversary,
Tomb raider legend,
Tomb raider underworld,
Seria ckicken invaders daca iti place happy,
Daca esti interesat in unele din jocurile pe care le-am spus iti pot da si site de unde le poti descarca full gratis fara virusi happy

| Alexandro112 explică (pentru Dragonisgaby):

Le pot lua dupa file**** happy Alte jocuri in afara de acestea mai stii?

2 răspunsuri:
| Dragonisgaby a răspuns:

Depinde de preferintele tale.
Mai sunt Seria Gta(3/vice citi/london) si gta 4 dar nu iti promit ca merge, poti sa joci jocuri de strategie Faci armata si. si intelegi tu Gen Age of empires 1/2/3, cossack (back to war/2 napoleon war), sau jocuri online daca te intereseaza Warcraft 3, Shaiya.
Acum putem zice si un joc mai (care are cerinte mai mari de sistem Gen Prototype, Left 4 dead, Star wars) a by the way iti recomand un joc "Land of the dead" si "Land of the dead 2" e de groaza, ma rog youtube daca vrei sa vezi ceva despre el.
Acuma desigur ca sun x miliarde de jocuri pe care poti sa le incerci... (Call of duty btw)
Nu stiu ti-am zis multe incearca si tu ceva happy