| RuLLeR4D a întrebat:

Vreau si eu niste moduri misto la GTA San Andreas, si vreau sa spune-ti si cum se instaleaza!

Răspuns Câştigător
| AfroBelgianu a răspuns:

Salut, Ruller

Daca vrei mod-uri de arme, tinte, efecte, urmareste acest video:

http://www.youtube.com/watch?v=M08c1ckblgk

Daca vrei mod-uri de masini, ai nevoie de IMGTool(il gasesti pe net).
Downloadezi o masina de pe www.gtainside.com, deschizi IMGTool si selectezi gta3.img, dupa care cauti fisierele care le-ai downloadat in IMGTool.Dai la Find, dupa ce gasesti cele 2 fisiere.txd si.dff le inlocuieste cu cele downloadate, bineinteles pe rand.

Sper ca te-am ajutat, AfroB.