| FaraSperantaSEN a întrebat:

Salut vreau si eu sa instalez Lol si cand se termina de "instalat" imi zice ca firewall si software nu`i da voie, si nu stiu cum sa-l fac nu il gasesc la exceptii in firewall

4 răspunsuri:
| AskAlex a răspuns:

Ce antivirus folosesti? Dezactiveaza firewall-ul din antivirus, sau, daca poti, inchide antivirsul de tot cand instalezi LoL

| FaraSperantaSEN explică (pentru AskAlex):

Am facut asta. am inchis si firewall si antivirusul am Microsoft esential security

| s3a a răspuns:

Intra in control panel intra in windows firewall si bifeaza off si apasa ok sper ca te-am ajutat.

| FaraSperantaSEN explică (pentru s3a):

Da am incercat nu merge