| Drag00s a întrebat:

Vreau si eu sa ma ajutati daca se poate cu niste jocuri de strategie gen age of empires 3, dar as vrea gen cu orase moderne din zilele noastre. Sa contruiesc orase, blocuri, strazi etc.

Răspuns Câştigător
| BeyondTheDarkSun a răspuns:

-Simcity (cel nou)
-Company of Heroes.
-Futuristic chiar = Red alert 3 sau 4.
-Anno 2070.

4 răspunsuri:
| donnie112 a răspuns:

Sims 1/2/3

| UltimateFlame101 a răspuns:

Din zilele noastre este greu dar daca vrei si din alea medievale iti zic cate vrei si chiar mai tari ca age of empires

| Drag00s explică (pentru UltimateFlame101):

Pai sa vedem poate sunt pe gustul meu happy

| UltimateFlame101 a răspuns (pentru Drag00s):

:all my gods, starcraft, warcraft 1 2 3, rome total war si altele te mai anunt cand mai gasesc si daca mai sti si tu atunci zi-mi ca si eu ma joc din astea... FUNDA? iti mai dau?