| xStr3s a întrebat:

Salut vreau si eu sa-mi spuneti niste jocuri in 2 adica multipleier nu conteaza de care da sa fie tari cu masini cu actiunebig grin. Dau funda la cel care imi spune cele mai tari jocuri. big grin

Răspuns Câştigător
| dragon40 a răspuns:

SimCity;
CouterStrike
Metin2
PerfectWorld
CABAL ONLINE
World Of Wacraft [WOW]
League Of Legends[LOL]
4Story
Need For Speed Most Wanted
Sau un site numit www.y8.com dai la sectiunea 2 Playes si jocu cu un prieten care e pela tine, sunt tot feluld e joculete, bafta:), Si daca ai un pc bun incearca jocurile: Assasin creed REVELATIONS, Crysis 3, BATTLEFIELD 3, gta4, dragon age..etc

1 răspuns:
| RaduHD a răspuns:

Need for Speed the Run;
Crash Time 5;
Dirt 3;
Grid 2;