| anonim_4396 a întrebat:

Salut vreau si eu wall pentru counter strike 1.6 de preferabil la buton pe shift dar fara aim dati-mi un link si spuneti-mi ce trebuie sa fac pentru al activa

7 răspunsuri:
| Daadad a răspuns:

Fii atent: Te duci, iti cumperi niste casti calumea, te bagi la un cs happy casti=cel m`ai bun wall

| vLd94 a răspuns:

Eu zic sa dezinstalezi counter'ul.
Sigur o sa iei destroy
Mai bine invata sa joci cs amice

| Ducu92 a răspuns:

Salut, ma gandesc ca ai auzit de Wall la buton laughing Uite ca nu exista asa ceva. Hack-ul wall se activeaza doar printrun fisier.exe sau.dll singurul wall nedectectabil la ora actuala este Anti-SS. Il poti gasi pe Google cu un Search. FUNDA :X:X:X:X big grin

| GoGu1999 a răspuns (pentru Ducu92):

Ducu da-mi si mie id tau de mess

| Ducu92 a răspuns (pentru GoGu1999):

Rechyyy_alexandru@yahoo.com

| GoGu1999 a răspuns (pentru Ducu92):

Da-mi accept