| Alex12345678900987654321 a întrebat:

Salut.Vreau un top 10 al celor mai frumoase jocuri cu impuscaturi jucate.
PS:Nu vreau jocuri gen serious sam sau alte prosti cu monstri

Răspuns Câştigător
| Catalin180900 a răspuns:

1.Counter Strike (toate versiunile sunt super, chiar daca au o poveste seaca...)
2.Call of duty(toate versiunile PS: poti invata multa istorie din CoD 1, 2 si 3)
3.Halo, recunosc ca este cam SF insa e foarte interesant si misiuni foarte lungi, am fost impresionat de povestea jocului ( mai ales din versiunea a-II a ).

Jocuri Multiplayer care suporta si Singleplayer.
6. Team fortres 2.0 Merita jucat, deci cat m-am distrat cujocul ala, pffff, e super(recomand sa te joci cu prieteni ca sa-i umilesti).
7.AvA-Aliance of Valiant Arms-Doar Multiplayer-deci e destul de frumusel jocul, merita!(eu am jucat la minim caci am un pc foarte slab insa nu prea exista joc pe care sa nu-l fi incercat).
8.S4 League-Doar multiplayer Deci e un anime shooter, nu FPS, insa distractiv si foarte interesant.
9.APB Reloaded-Doar Multiplayer Am vrut la disperare acest joc, foarte misto jocul, merita nota 10, insa nu suporta sistemul meu...
10. Cel mai bun, in opinia mea (pacat ca a disparut) Repulse, foarte frumos jocul, insa nu a avut succes...
Sper sa te ajute!

1 răspuns: