| YourDeath a întrebat:

Zic direct: EA Games(Battlefield 4) / Ubisoft(Assassin's Creed 4) / Rockstar Games(GTA V)? Daca nu intelegeti, care este cea mai buna companie de jocuri dupa parerea voastra? Si nu jocurile ma intereseaza, ci compania. Scuzati categoria, dar nu stiu unde sa postez intrebarealaughing

4 răspunsuri:
| XeQt a răspuns:

Ubisoft(parerea mea), dar si EA-Games acum ca au renuntat la politica: Cumperi online, nu iti mai dam bani inapoi, insa pe departe Ubisoft o frima care se respecta si respecta decizile Fanilor si prin asta ma refer la petitia de acum cativa ani cand sa cerut inlaturarea DRM-ului din jocuri. In Concluze Ubisoft

| ۰A۰n۰i۰m۰e۰ a răspuns:

Ea games imi place mai mult, pentru că îmi place modul de cooperare cu telefoanele mobile dar și pe Pc + îmi place grafica și când joci un joc îl înțelegi instinctiv.

| Allinn a răspuns:

Cred ca cea mai buna este EA ( Electronic Arts ). NFS Underground, NFS Underground 2, NFS Most wanted, NFS Most wanted 2, NFS Hot pursuit, NFS Shift. Si alte jocuri. Deci EA e cea mai buna. Nici Ubisoft nu este prea jos cu seria de Assassin's Creed. happy

| asasinkreedz a răspuns:

Le lu-am pe rand.EA games sunt cunoscuti pentru celebrul joc fifa... Ubisoft intervine cu actiune, sange, drama si toate cele fiind o companie de jocuri cu actiune! Rockstar dupa cum sti si-au petrecut ani facand GTA-ul ala care vad ca inca se tine pe picioare.Cea mai buna companie tu o alegi in functie de ce vrei.Din alea trei de mai sus iti pot spune ca Ubisoft ar fi ceva, dupa EA ca mai apoi sa vina Rockstar(asta fiind parerea mea, acuma nu ma injurati daca aveti alta parere)!