| cnvv a întrebat:

Deci, dupa cum probabil stiti, Ubisoft a dat cateva jocuri gratis, deoarece compania lor a facut 30 de ani. Ultimul joc e Assassin's Creed 3, pe care l-am luat. Insa aici este problema.
Il deschid si imediat imi da crash ( "AC3 has stopped working" )
Ce-i pot face ca sa mearga?

3 răspunsuri:
| CatalinVictor1985 a răspuns:

Cauta-i un crack bun pe internet si il copiezi unde trebuie in folderul unde ai instalat jocul

| Stefancalin1997 a răspuns (pentru CatalinVictor1985):

Si ce ar mai fi original in el? Faptul ca iti baneaza contul...