| Adryannn a întrebat:

Salut, ziceti-mi si mie ceva jocuri cu masini (Gen dirt 2, San Andreas) mai noi aparute care merg pe 512 RAM

3 răspunsuri:
| XxAlexualxX a răspuns:

Salut stiu eu uite aici http://mtavc.com/ asta e cel mai tare gta, mta san andreas este online te antanlesti cu jucatori faci curse cand intri an joc dai server browser si scrii an lupa aia epg sau ce vrei dar epg e cel mai tare funda?

| Adryannn explică (pentru XxAlexualxX):

Mda mta nu ii program de scriptat?

| XxAlexualxX a răspuns:

Nu este mai.Este un joc online antreaba pe cine vrei este super tare