| Lov3Hell a întrebat:

Ziceti-mi jocuri gen assassins creed sau gen prototype pentru windows XP si pentru 1gb ram 384 mb placa video. Cine pune cele mai multe i-a funda!

2 răspunsuri:
| Y2k a răspuns:

Nu prea am ce jocuri sa iti pun, pc-ul tau e istorie, placa video nu exista "384" memoria, poate ca ai tu windows 7 si te face sa crezi asta. Lasand asta la o parte iti recomand jocurile mai vechi un pic:
Shooter: Delta force, far cry 1, call of duty 1.
Racing: Need for speed most wanted
Gen prototype sau assasin's creed nu prea iti merg!

| Lov3Hell explică (pentru Y2k):

Mda. laughing mersi mult am far cry 1 si call of duty 1 si 2 si placa mea video asa scrie si am windows XP happy