| anonim_4396 a întrebat:

Zilele astea am avut o problema cu contul de pe metin2ro. Cineva mi la spart dar eu n-am primit niciun email de schimbare a parolei sau emailului. Cum as putea sa imi reiau contul inapoi. Multumesc >anticipat!big grin

3 răspunsuri:
| Anonymus314 a răspuns:

Contactezi un GM sau un GA, dovedesti ca e contul tau si ei te vor ajuta.

PS: asta o faci pe forum, e mult mai rapid.
PS2: Pune si tu o parola calumea nu 123456

| Gaby3891 a răspuns (pentru Anonymus314):

Poi am facut tichet pe forum si mi-a raspuns GM si mi-a spus ca aceste probleme le poate rezolva doar GA, mia mai dat si niste modalitati cum sa vb cu GA, dar GA nu intra deloc thinking
Parola nu era chiar asa usoara, contul si parola chiar nu aveau nicio legatura intre elestraight face
Si cu ce as putea sa ii dovedesc k este al meu, k ieri cand mi s-a furat am vb cu cel care mi l-a furat dar era pe un cont de lvl 1sad

| Anonymus314 a răspuns (pentru Gaby3891):

Poate ai niste poze de cand aveai contul...