| Robertcs16 a întrebat:

Salut, zilele astea, am vrut sa folosesc fish bot pe un cont de lv 30 pe metin2ro. Am incercat de toate, am downloadat vreo 11 hack-uri, pana am dat de unu care imi cerea sa mut toate fisierele din folder in folderul unde este instalat metinul si sa intru in metin insa hack_shieldu la detectat si mi-a scris. >= DETECT_GAME_HACK >- C:\Windows\system32\YYMADE\okv.exe. Am dezistanalat metinul, l-am instalat din nou, aceeasi problema, l-am dezinstalat iar l-am instalat pe dest, aceeasi problema. Pana cand m-am pus sa caut acel folder si sa-l sterg, surpriza acel folder este de negasit! Am stat o ora prin folderul system32 sa caut acel folder dar nu l-am gasit. Dupa aceea mam gand sa dau search, nici asa nu l-am, este ca si cum pur si simplu nu ar exista. Am cautat pe net, am gasit gen ca ar fi "hidden folder" am debifat aceea opitune pentru toate foldere, insa in zadar! Tot nu dau de acel folder, va rog spuneti-mi care este problema si daca poate fi rezolvata fara a reinstala windowsul

2 răspunsuri:
| Ovydiw a răspuns:

Pai e hacku de fishbot vechi, creca e de prin 2009 cand nu era anti-hack.
Daca vrei FishBot bun 100% uite aici :
Link Download : http://www.mediafire.com/? msc89zo1wplsbas
Link YouTube: http://www.youtube.com/watch?v=DS8b37YVpWw

Bafta!

| Robertcs16 explică (pentru Ovydiw):

Eu numai vreau nici un hack, m-am gandit sa donez 100 de euro si sa fac bani. Eu vreau doar sa nu imi mai apara ca am HACK! Vreau sa ma joc!