| anonim_4396 a întrebat:

Am facut un folder să dispară cu click drepta pe el, din D-era folder-ul, (acolo aveam 3 foldere), apoi proprietăţi, Hidden bifat şi apply. Acum problema este că atunci când mă duc în D şi dau proprităţi, nu-mi mai arată la fel, iar butoanele Hidden respectiv Read-only nu sunt. Ce aş putea face să-mi recuperez folderul?

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Mergi la Recycle Bin cauta folderul si da-i Restore.Se va duce inapoi unde a fost inainte.

1 răspuns:
| OnuOnulică a răspuns:

Uita-te la Recycle Bin.