| ViperMCF a întrebat:

Salutai tuturor membrilor TPU! Eu am facut un server de minecraft dar nu pot pune pluginurile! sad poate cineva sa ma ajute? contactati-ma pe adresa de skype - AxeL XD
Multumesc!

3 răspunsuri:
| Vladut2000L a răspuns:

Pei trebuie sa ai in evidenta sa fie pe bukkit si pluginurile sa fie pe versiunea aceea de bikkit de ex bukkit 1.7.2 E3 sau ceva de genu sa fie pluginul compatibile cu el.

| ViperMCF explică (pentru Vladut2000L):

Sunt dar nu stiu de ce nu vor

| BlackScorpion2001 a răspuns:

Iti trebuie bukkit ca sa functioneze pluginurile si vezi daca pluginurile sunt compatibile cu bukkitul si e posibil ca un plugin sa ceara alt plugin. Informeaza-te pe net nu prea le am cu minecraftul