| Petrisor96 a întrebat:

Salutar TPU. Am GTA 5 pentru consola xbox one s, cand vreau sa intru pe online imi zice "The rockstar game services are unavailable". In carcasa jocului, am bagat si un cod si degeaba. Nu pot sa joc online deloc. Stie cineva ce are?

3 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Da, se cheama ca trebuie sa iti faci abonemt la Xbox Live Gold ca sa mearga multiplayerhappy

| Petrisor96 explică (pentru Wr3nch):

Am xbox live gold

| Wr3nch a răspuns (pentru Petrisor96):

Poate ai nimerit in zi cu patch/update. Incearca iar, sau unul di pasii de aici.
https://support.rockstargames.com/......r-Xbox-One