| WW2K18 a întrebat:

Salutare acesta este PC ul meu Windows 10 Home
Processor: Intel(R) Core(TM) i5-2500 CPU @ 3.30 GHz
Memory (RAM): 8.00 GB
System type: 64-bit Operating System, x64-bassed processor as vrea sa ii schimb placa video ce imi sugerati? vreau sa mearga GTA V mai bine
Si daca ii schimb placa va mai avea nevoie de o alta schimbare sau atat?

1 răspuns:
| SilviaDulcik a răspuns:

Ce placă video ai acum?
La ce rezoluție și la ce setări grafice vrei să joci GTA V?
Ce sursă ai? Modelul exact.

După ce răspunzi la aceste întrebări te putem ajuta mai bine.

Dar ca idee, o placă video bună ar fi: http://www.cel.ro/......io6MDAq-l/

Cu toate că văd că s-au schimbat plăcile video destul de mult în ultima perioadă.