| Drag00s a întrebat:

Ajutati-ma si pe mine va rog cu cateva jocuri de strategie, cu armata(soldati, tancuri, avioane..etc), din vremurile noastre! NU din antichitate sau viitor, DOAR PREZENT! Ceva gen Real War Rogue states pentru cine stie! Bineinteles cv mai nou nu atat de inapoiat...jocul este vechi dar in genul ala. Imi este dor de genul acela! happy FUNDA pentru cel care ma ajuta! P.S. am un i3 2.20ghz, memorie ram 4gb, si placa video nVIDIA gt520mx 1GB..Deci cv sa mearga pe asta! Multumesc Frumos!

4 răspunsuri:
| torresbydragos a răspuns:

Battlefield 3.

| Drag00s explică (pentru torresbydragos):

Prietene am zis STRATEGIE!

| torresbydragos a răspuns:

Are strategie.ok, atunci ghost recon online.

| Alexandrescu_Cristian_1996 a răspuns:

Incearca Codename panzers phase one, codename panzers phase two, codename panzers cold war, company heroes atat imi vin in minte sper ca te-am ajutat