| Valentin_Daniel_1992 a întrebat:

Salutare. Am cumparat un laptop Toshiba satelite amd quad core cu amd radeo placa video si aia au instalat un windows 8.1, o porcarie de windows eu fiind obisnuit sa lucrez cu xp, problema mea este ca orice joc dau sa joc imi vede ecranu cu 2 dungi negre..am incercat cam toate posibilitatile...A mai intampinat cineva? Windows 8.1 am Multumesc

Răspuns Câştigător
| SilviaDulcik a răspuns:

Recomand Windows 7.
Stii tu, faci rost de o versiune buna pe 32 sau 64 bits, pui pe un bat de memorie de 4gb (ar trebui sa fie de ajuns) si boot de pe el si instalezi 7 si gata.