| Adytzzu_4417 a întrebat:

Salutare am descarcat Need for Speed Carbon l-am instalat si imi da o eroare : please insert the dvr-rom, select ok and restart application cum pot sa il fac dau fundita, cu respect Ady!

Răspuns Câştigător
| atentat a răspuns:

Instaleaza directx al jocului si copiaza crakul jocului in folderul in care ti Need for Speed Carbon

| Adytzzu_4417 explică (pentru atentat):

Multumesc dar am incercat si nu merge utie ce imi spune daca ma poti ajuta te rog
"a problem caused the program to stop worting correctly windows will close the program and notify you if a solution is avaiable"

1 răspuns: