| krysy a întrebat:

Am instalat si eu un joc (Need for Speed Carbon) si atunci cand vreau sa ma joc imi apare,, Please insert correct DVD-ROM, select OK and restart application" Ce trebuie sa fac?

Răspuns Câştigător
| anca_3211 a răspuns:

Downloadeaza de aici crack-ul http://fisierulmeu.ro/49M0VPNRWM2V/NFS-Carbon-Crack-exe.html apoi dai copy pe aplicatie dupa ce o downloadezi, te duci in folderul unde este instalat jocul (de obicei il gasesti in C/ Program files/ EA Games sau Nfs Carbon), deschizi fisierul si dai paste. Apoi va aparea o fereastra unde va trebui sa dai "yes" (accepti sa inlocuiesti) si asta e tot, poti sa joci.
Revino daca ceva iti e neclar.

6 răspunsuri:
| NoBoDy_7286 a răspuns:

Stii sa umbli cu crakuri?(aleas trebuire ca sati mearga daca nu stii iti dau ID meu:koko_lukyan

| dan93nba a răspuns:

Buna! iti scrie asta fiinda nu ai copiat crackul

| phineass a răspuns:

Poate ca jocul trebuie crackuit poti sa cauti un crack pe net si il bagi in folderul unde e instalat jocul si cand te intreaba daca sa inlocuiesti fisierul original, dai yes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa pui si cd!

| Ev0 a răspuns:

Grele engleza asta ''sidi=cd''

| danieaa a răspuns:

Pai ar trebui sa ai un sidi cu acest joc sau sa rogi pe cineva sa til reinstaleze