| 992pii a întrebat:

Am instalat fifa 2010 odata cu reinstalarea windows si de atunci am probleme cu jocul: incep jocul si pentru inceput ruleaza bine, dar dupa ce dau / iau un gol sau se intampla vreo faza importanta la poarta, reluarea fazei merge sacadat apoi si jocul merge sacadat! Are si momete in care isi revine sau daca dau pauza la joc (Esc) merge iar bine, dar nu mereu! Am rulat jocul pe acelasi pc, cu sisteme de operare mai pretentioase, mai proaste, uneori si virusate fata de actualul, circa 1000 de meciuri, si nu am avut nicio problema! Oare de la ce o fi?

1 răspuns:
| Dakran a răspuns:

Vezi sa ai ultimele drivere si update-uri pentru OS si nu uita de DirectX