| Likee a întrebat:

Am internet pe modem si pe fibra as vrea sa stiu cand bag pc sandby daca pot face ceva sa raman netu deschis, de ex daca vreau sa las un joc online si sa bag pc sandby si sa ramana pe joc asa sa functioneze in continuare ce as putea face setari ceva sau exista vreun program? sper sa imi ziceti daca se poate face cevahappymersi... FUNDA!

1 răspuns:
| BDoruAndrei a răspuns:

Nu merge! Cand il bagi in standby programele se opresc! Netul nu mai descarcă! Am incercat eu!