| ALEXgabryel a întrebat:

Salutare, am jucat mai demult un joc de strategie in care faceai razboinici, arcasi, tunuri de paza din lemn, cladiri etc. si totul se baza pe lapte. Aveai niste vaci le mulgeai si cu laptele faceai ce vroiai. Stie cineva cum se cheama?!

3 răspunsuri:
| Skypee a răspuns:

NU,dar incearca Fate OF Heals, e tot ceva de genu strategie fain cu razboinici, sabi si altele dar se bazeaza pe lemn, aur si carne sau fan pentru hrana.Este tare fain(FUNDA?)

| ALEXgabryel explică (pentru Skypee):

Rooki, ce mi-ai dat tu acolo ca am cautat jocul pe net si nu l-am gasit?

| vipera13 a răspuns:

Jocul se numeste stronghold crusade happy