| LucianR a întrebat:

Am nevoie de ajutor. Am o tableta de 7 inch cu android 4.0 si problema este la setari...intru in setari si pe orice dau imi apare o eroare: "Unfortunately, settings has stopped". Ce pot sa fac? nu o pot folosi ca in setari am si wirelessul si tot... dauu funda c\la cine ma ajutahappy

Răspuns Câştigător
| Flaviius87 a răspuns:

Salut Lucian!
Si eu am avut ceva probleme cu tableta mea android. Am cautat multe metode online, am incercat o gramada de chestii... insa, din pacate ce a functionat cu adevarat a fost sa revin la setarile din fabrica. Incearca sa muti ce ai important pe card. Il scoti din tableta, apoi restore to factory settings.
Succes!