| viorel89Ot a întrebat:

Am si eu o problema la Samsung Note 3 SM-9006 imi apare o eroare "Unfortunately, system has stopped". Ma poate ajuta cineva?

Răspuns Câştigător
| AndyKama a răspuns:

In cazul asta e cam nevoie sa te duci la un service. Data viitoare oricum nu-ti mai instala antivirus pe android, chiar nu isi are rostul.Seteaza doar securitatea telefonului la maxim si il poti utiliza in liniste.

5 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Dă-i resetare din fabrică.

| AndyKama a răspuns:

Salut!
Prima data incearca sa-i faci un update.
Daca nu poti atunci esti nevoit sa faci o resetare a sistemului.

| viorel89Ot explică (pentru AndyKama):

Salut! Cand ii d-au resetare imi apare la fel. Resetara aceia tinand apasat pe butonul de volum + meniu si power.

| AndyKama a răspuns (pentru viorel89Ot):

Salut.Pentru a reseta telefonul, pur si simplu mergi in "Setari" si printre ultimele domenii vei gasi si optiunea "Resetare".

| viorel89Ot explică (pentru AndyKama):

Scuze dar eu nu pot intra in meniul telefonului...de cum il pornesc imi apare chestia aia.Am avut un antivirus instalat cand am vazut ca mi s-a ingreunat sistemul de functionare si cred ca mi-a sters mai mult decat trebuia.

| AndyKama a răspuns (pentru viorel89Ot):

In cazul asta e cam nevoie sa te duci la un service. Data viitoare oricum nu-ti mai instala antivirus pe android, chiar nu isi are rostul.Seteaza doar securitatea telefonului la maxim si il poti utiliza in liniste.