| 2011alexandru a întrebat:

Am nevoie de un sfat privind redarea unor seriale de pe site-uri specializate.
Nu am un calculator foarte bun, dar acum ceva timp imi mergeau cursiv serialele, dar de la un timp(de cand i-am mai pus 512 RAM, in total 1 GB RAM) numai merge asa bine.
Ce as putea face ca sa mearga cursiv?
Multumesc!

2 răspunsuri:
| MailBoxD a răspuns:

1. dupa upgrade, recomand sa reinstalezi windows, sa se obisnuiasca sistemul cu memoria in plus.
2. depinde de site, si depinde si de conexiunea la net. mie de la o vreme nu imi merge bine vplay de exemplu, si am 8 GB ram.

| 2011alexandru explică (pentru MailBoxD):

L.am reinstalat si am crezut ca va merge mai bine, dar tot nu merge.
Nici mie nu.mi merge bine vplay... Dar pe anime. kage sau pe youtube macar la 360p, nu merge. Adica ruleaza intrerupt... Si conexiunea de net o am buna. Oricum, multumesc pentru raspuns.