| Winterfell a întrebat:

Salut cum fac sa urmaresc serialele pe 990, nu merge de la reclame nu ajung nicaieri, tot mai multe reclame, unde trebuie sa dau click sa il fac sa mearga? Sau recomandati un site asemanator unde sa pot urmari seriale gratis, fara virusi ..inafara de v play unde nu mai merg colectiile.

Răspuns Câştigător
| мιнαɛℓα36 a răspuns:

1. Dai click pe numele filmului;
2. La servere disponibile, dai click pe Vizioneaza online, la primul server din lista;
3.Iti va deschide o noua pagina (reclama), iar sus in dreapta iti spune sa astepti cateva secunde. Si astepti pana apare " Skip this ad" - apoi click.
4. Apare o pagina cu titlul filmului si un player cu o reclama cu o reclama in mijloc. - inchizi reclama.
5. Iti apare un alt format de pagina, tot cu un player, pe care dai click - te va baga intr-o alta pagina de reclame pe care o inchizi si revii la pagina unde scrie numele serverului, de obicei Superweb.ro. Aici vizionezi. Play, astepti putin incarcarea filmului...si gata. laughing