| lucianos222 a întrebat:

Am o intrebare legata de metin2 Hammer. Nu inteleg de ce un prieten imi da mi 1kk (1.000.000) pe un skill ( ghiara ) si are itm mai slabe decat ale mele. Am itemele perfecte (sunt sura), iar din cate am vazut prinde si foarte foarte des critica. El, normal da 576k, iar eu dau 350k. Imi puteti explica ce e gresit in itm mele sau nu stiu, alta greseala, de exista asemenea problema? Am pe itm asa : int, str, semi, critica (am pus pana la 400 ca cica e bug daca ai mai mult sau mai putin) si life energy. El imi spune ca nu are status sau mod, dar altfel nu imi explic cu imi da atata si cum ii dau eu asa putin! Ce trebuie sa fac? Sa pun mai multa critica? Semi om am full, HP am 500k int am 16-17k vit am 10k si str am tot 10! Dau funda celui mai bun si mai amplu raspuns! Multumesc!
PS : Apropo, suntem amanodi sura pe AM!

Răspuns Câştigător
| DragomirMihail2020 a răspuns:

Raspunsul este simplu la HammerMt2.
Daca ai prea multa Critica sau Patrunzatoare ei mai putin sau nu ei chiar deloc (asta-i bugul).
Nu trebuie sa ai Critica, Patrunzatoare (sau Semi-Om) ca atacul este mare si se face nu stiu un bug si lovesti mai putin.
Ca tu trebuia sa dai 1, 35kk (daca prindeai critica si patrunzatoarea).

Asa tu dai doar 350k.
Oricum pe Hammer este lagul foarte mare si este si bug din cauza asta.

| lucianos222 explică (pentru DragomirMihail2020):

Aha. El zicea ca are 300 critica! Eu am 400, iar patrunzatoare am putina ( vreo 200 - 100) Oare critica excesiva sa fie problema?

| DragomirMihail2020 a răspuns (pentru lucianos222):

Un lucru iti zic cand ai prea multa critica sau patrunzatoare nu mai iti arata cat dai pe hit/skii ca si cum nici macar nu l-ai atacat daca ai prea mare la astea.

Nu stiu daca poate sa fie si de la Semi-Om vezi si tu dar ti-am zis care era problema aceea.
Nu uita sa dai Funda celui mai bun raspuns care te-a ajutat.
Mult Succes.