| Ro_Alex_1996 a întrebat:

Salutare am o intrebare: Spre exemplu eu modific un screen i blurez in paint o fata din acel screen si o salvez. Cum fac sa o dau inapoi in pozitia initiala adica screenul simplu. Dau funda! :*

1 răspuns:
| smax11223 a răspuns:

Daca ai salvat deja imaginea si ai exportat-o afara (Save As...) n-o mai poti modifica. Cand ai Paint deschis si editezi imaginea daca vrei sa corectezi o greseala si sa dai un pas inapoi foloseste CTRL+Z. Dupa poti folosi CTRL+Y ca sa repeti pasul.