| XxBlueRosexX a întrebat:

Salutare, am o problema care ma toaca la nervi...de cateva zile imi merge facebook-ul nu foarte greu, ci enervant de greu. Celalalte pagini se deschid imediata fara nici o problema iar facebook-ul trebuie sa astept cam 20 de minute. Nu am virusi nu am multe poze nici muzica dar nu inteleg de ce merge asa greu si ce are?

2 răspunsuri:
| SuperGirl122222222222 a răspuns:

Probabil ai vreun update de facut.
Sau ai activat in browser micsoararea consimului de date.

| Makis_Lesanu_1994 a răspuns:

Incearca sa reinoesti browser-ul. dezinstaleaza-l pe cel care intri mai tot timpul si il re-install de pe un alt site