| viorelio2012 a întrebat:

Salutare am o problema ciudata zic eu mi-am descarcat gta 4 pe pc.
Lam instalat si cad vriau sa joc imi merge sacadat pe rezoluzie mare si cand dau la rezoluzie mica de tot merge si apoi se intrerupe 1 secunda apoi iar merge si ala fel face tot timpu nu stiu de ce.
Am procesor intel core 3 3.20 ghz.
Ram 4 si placa video nvidia 1gb e nou pc ma putezi ajuta va rog eu mult? bafta.

2 răspunsuri:
| orang23 a răspuns:

Pai de obicei GTA 4 nu merge calumea pe PC daca ai laptotp bun baga pe ala GTA4 ai 80%sanse sa mearga bine pe laptotp si mie mi s-a intamplat la fel l-am instalat pe PC si se misca greu apoi l-am instalat pe laptop si acum merge foarte bine multa bafta FUNDA? :-d

| S3c0ndSh0t a răspuns:

Incearca niste programe de optimizat...