| GabrielDaniel a întrebat:

Salutare. Am o problema cu jocul World Of Tanks, am instalat jocul, i-am făcut toate actualizările, am pornit frumos jocul, i-am dat rulează, îmi intră fără nici o problemă în joc şi când să dau luptă, se incarcă puţin după aceea se blocheaza şi nu mai pot face nimic decâ să îl închid? Îmi puteţi spune ce are. O să vă dau şi ce am pe calculator : Intel(R) Celebron(R) CPU e 3400 @ 1, 99GB of RAM şi am Windows XP.

2 răspunsuri:
| 0x11111051 a răspuns:

Computerul (mai concret videocarta) este prea slaba. Jocul are nevoie de o videocarta care suporta cel putin Shaders Pixel de generatia a 3.0

| xD3yUx a răspuns:

Dezinstaleazal si fal inca odata. Daca nu iti merge nici asa vindeti calculatorul la amanet. rolling on the floor) Astept Funda!