| alexutu1999 a întrebat:

Sal am o problema cu world of tanks l-am descarcat, l-am instalat am intrat in joc si cand dau incepe lupta se incarca unpic si dupa aia nu se mai incarca deloc

1 răspuns:
| Crisboss1234 a răspuns:

Salut, sunt Cris si joc si eu World of tanks. Poate problema ta ar fi ca ai multe pagini deschise in bara si ai lag si trebuie sa astepti mult ca sa se incarce. Daca nu e asta vezi cerintele sistemului la World of Tanks. Poate asta e problema.