| TheLie a întrebat:

am o problemă legată de metin2ro cînd intru, aleg caracterul și cînd se termină bara aia albastra de încarcat mă duce înapoi la log out și de acolo numai merge sa apas nimic... Cum pot rezolva să nu mi se mai întîmple? Va rog sunt disperat... FUNDĂ

2 răspunsuri:
| Miika a răspuns:

Şterge l şi instalează l din nou, aşa am păţit şi eubig grin

| TheLie explică (pentru Miika):

Daca il sterg si il insatelz iar o sa mearga doar o singura data, dupa tot acelasi lucru face.