| bObby123 a întrebat:

Salutare am o prolema cand joc Warcraft 3. mai precis DOTA Problema sta cam asa dupa vreo 20 de minute de joc mi se restarteaza pc-ul Cand aveam Windows 7 nu aveam problema asta dar acum am xp si de cand l-am bagat asa imi face As putea sa ii fac ceva fara sa necesite reinstalarea windowsului?

1 răspuns:
| UzZySoLLoxD a răspuns:

Eu am patit chestia asta te sfatuiesc sa iti scanezi pc-ul, poate o fi din cauza virusilor daca nu reinstaleaza windows sau baga 7 daca zici ca nu iti facea asa!