| ViSsseS a întrebat:

Am o problema la celelalt calculator, mi se tot reseteaza singur adica cand sa imi dea imaginea aceea albastra de la windows 7 cu welcome o i-a de la capat.Inafar de reinstalarea windowsului ce as putea face!

Răspuns Câştigător
| deepinlovewithyou a răspuns:

Asa am patit si eu! Ai prea multi virusi in calculator! Elibereaza hard-disk-ul de virusi si reformateaza-ti pc-ul. Sterge tot ce ai din C. Hard-disk-ul trebuie sa il muti din PC tau la alt PC ca sa il poti reformata si sterge tot din partitura C. Multa bafta!